Asortyment
Systemy szuflad Hettich

InnoTech - system szuflad dwuściennych
   InnoTech - system szuflad dwuściennych
PRODUCENT: Hettich
DOSTĘPNOŚĆ: TAK

InnoTech. Za pomocą InnoTech firma Hettich oferuje jedyne w swoim rodzaju możliwości różnicowania systemu szuflad w obrębie jednej platformy. InnoTech może być oferowany jako szuflada z częściowym lub pełnym wysuwem, z systemem cichego domykania Silent System lub bez oraz dla różnych dopuszczalnych obciążeń. Dzięki temu wykorzystując tą samą szufladę w różnych wariantach można zaspakajać potrzeby różnych Klientów.

Więcej o szufladach HETTICH InnoTech........

 

Obejrzyj film o platformie InnoTech:

http://www.youtube.com/watch?v=hsZhjk2vyUA&noredirect=1

 

DesignSide. Stosując DesignSide można wykorzystać do podwyższenia boków szkło, drewno, kamień lub też inne dowolne materiały i to bez montażu relingów bocznych. W przeciwieństwie do innych systemów dostępnych na rynku można stosować tą samą oskrzynię zarówno do niskiej szuflady jak i szuflady z wysokim frontem. Dzięki temu DesignSide może być montowany opcjonalnie w miejsce relingu pod koniec produkcji szuflad, co pozwala na utrzymanie niskiego poziomu kosztów produkcji, magazynowania oraz logistyki. Nawet front szuflady wraz z nawierceniami pozostaje niezmieniony. DesignSide pozwala na zmodernizowanie mebli kuchennych i łazienkowych szybko i przy minimalnym nakładzie.
OrgaWing.
Nowy element organizacyjny OrgaWing do szuflad InnoTech tworzy w szufladach z wysokim frontem dodatkowy poziom, który może być wykorzystany jako miejsce do przechowywania np. dodatków do pieczenia, słodyczy czy mniejszych akcesoriów kuchennych. W trakcie otwierania szuflady ruchome pojemniki OrgaWing umieszczone nad skrzynią rozsuwają się automatycznie na bok. Podczas zamykania szuflady delikatnie chowają się do jej wnętrza.


OrgaTray - organizacja szuflad.
W szufladach na sztućce lub akcesoria kuchenne zapanuje wzorowy porządek dzięki wkładom służącym do organizacji. Wszystkie przedmioty znajdą tam dokładnie tyle miejsca, ile potrzebują. Nie za mało i nie za dużo, ponieważ wielkość przegródek można dowolnie regulować.OrgaFlag
. System swobodnej organizacji OrgaFlag do szuflad InnoTech z wysokim frontem pozwala na zorganizowanie przestrzeni w szufladzie zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkownika. Specjalny wkład z otworami pozwala na umieszczenie kołków dzielących w dowolnym miejscu, a ruchome ograniczniki z tworzywa sztucznego utrzymują w stabilnej pozycji przechowywane produkty żywnościowe i naczynia.


OrgaFlex.
Nowa szuflada InnoTech pod zlewozmywak z organizacją OrgaFlex pozwala efektywnie wykorzystać wolną przestrzeń pod zlewozmywakiem. W przedniej części szuflady znajdziemy wyodrębnione miejsce do przechowywania płynów i przyborów do mycia naczyń, a odrębnie zawieszane pojemniki to idealne miejsce do przechowywania np. tabletek do zmywarki.


Szuflada XXL
. Za pomocą szuflady XXL można zagospodarować niewykorzystaną do tej pory przestrzeń za frontem cokołu. Nawet wysokie i nieporęczne przedmioty – garnki, wiadra czy skrzynka z napojami – znajdą tu wystarczającą ilość miejsca. W trakcie otwierania szuflady cokół unosi się, nie dotykając i nie rysując podłogi nawet przy maksymalnym obciążeniu, a w trakcie zamykania automatycznie opada.Cargo InnoTech
. Alternatywą dla wysuwanych szaf cargo jest cargo z szufladami wewnętrznymi InnoTech, w których można przechowywać duże ilości zapasów. Możliwość całkowitego wysunięcia szuflad pozwala na nieograniczony wgląd do ich zawartości i wygodny dostęp do wszystkich przechowywanych produktów. System relingów w połączeniu z elementami organizacyjnymi i podwyższeniem ścianek bocznych TopSide gwarantuje stabilność przechowywanych produktów oraz ułatwia utrzymanie porządku.

Pliki do pobrania:
- Wymiary standardowe do przycięcia dla szuflad Innotech korpus płyta 18mm
- Generator do liczenia wymiarów szuflad

Powered by Sigsiu.NET

Polityka RODO | Polityka cookies | Copyrights 2012 Hurtownia Komandor. www.hurtownia.komandor.pl design by apayo.pl